Drukuj

konsument

 

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną nie jesteśmy w stanie zorganizować spotkań z seniorami, które stały się już naszą tradycją.

W tym roku korzystamy jednak z metod porozumiewania się na odległość  i organizujemy spotkania dla wchodzących w dorosłość uczniów szkół ponadpodstawowych. Zajęcia przeprowadzone zostaną zdalnie dla klas o profilu handlowym Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych w Toruniu.  Dodatkowo Zespół Szkół Ekonomicznych we Włocławku otrzyma od nas materiały mogące posłużyć w pracy własnej nauczycieli. W ramach zdalnych zajęć uczniowie dowiedzą się kim jest konsument oraz jakie prawa przysługują mu w związku z dokonanym zakupem. Poznają też różnicę pomiędzy odpowiedzialnością sprzedawcy oraz gwaranta. Ponadto na zajęciach dowiedzą się jak odstąpić od umowy zawartej na odległość. Po zorganizowanej przez nas części zajęć przewidziana jest także możliwość zadawania pytań. Wierzymy, że przekazana przez nas wiedza pozwoli uczniom świadomie korzystać z ofert coraz powszechniejszych sklepów internetowych, a zdobyte podczas spotkania informacje zaprocentują w ich przyszłym życiu zawodowym.

W poniedziałek 15 marca 2021 r. pod numerem 52 323 16 24 odbędzie się także telefoniczny dyżur konsumencki. Wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość skorzystania z naszej pomocy w godzinach od 7:15 do 17:00.

Porady będą udzielane WYŁĄCZNIE telefonicznie.

Odsłony: 246